Про нас

img-4-big

Про школу

Міжнародна школа Золоче вже не перший рік успішно використовує унікальну методику навчання дітей з раннього віку, засновану на зануренні в мовне середовище. Першу половину дня наші учні проводять з іноземними викладачами, вивчаючи блок британської програми. У другій половині дня досвідчені педагоги викладають предмети відповідно до державних стандартів України.

Що відрізняє нас від інших шкіл?

Наша школа створена для того, щоб прищепити учням любов до наук, іноземної мови та допомогти освоїти максимум знань. Наші зусилля спрямовані на те, щоб за результатами навчання дитина змогла стати впевненим носієм мови з можливістю здати тести A-level та IB. З іншого боку, діти повністю освоюють предмети, передбачені державною програмою освіти. Серед інших унікальних особливостей Золоче:

  • Можливість вибору програми навчання.
  • Індивідуальний підхід до кожного учня завдяки комплектуванню невеликих класів.
  • Можливість вибрати денну школу або навчатися в режимі пансіону з проживанням на території Золоче.

Школа Золоче розташована в екологічно чистому районі передмістя Києва. Ми організуємо для ваших дітей повноцінне здорове харчування, постійний нагляд. На території школи працюють психологи, логопед, студії різних напрямків.

Щоб записатися на першу співбесіду, заповніть заявку. Наші педагоги зв’яжуться з вами найближчим часом.

Наша міссія

img-mission

Learning to be leaders

Наша місія - виховання всебічно розвиненої, конкурентоспроможної, успішної особистості з лідерськими навичками та життєво важливими компетентностями.

Ліцензії та сертифікати