В рамках міжнародної приватної школи «Золоче» створені всі умови для повноцінного розвитку в дошкільний період. Міжнародний дитячий садок «Золоче» успішно зарекомендував себе як одне з найкращих дошкільних закладів у Києві та Київській області. Ми досягли цього завдяки ефективному застосуванню принципів білінгвальної системи освіти, наявності необхідних практичних посібників та ігрового матеріалу для дітей різного віку, психологічному комфорту і створенню всіх умов для повноцінного відпочинку, фізичного розвитку і загартовування.

Переваги дошкільної освіти в міжнародному дитячому садку «Золоче»

Дошкільна підготовка в міжнародному дитячому садку Золоче — це якісна освіта і підведення дитини до подальшого навчання за білінгвальною програмою. В основу цієї системи навчання входять:

 • Вивчення іноземної мови із зануренням у мовне середовище з 4-х років: півдня вихованці нашого дитячого садка проводять з учителем англійської мови, який використовує Кембриджські методики Pre-Primary, а в другій половині дня — з вихователем за українськими методиками.
 • Розвиток моторики, логічного, аналітичного мислення.
 • Робота з логопедом для підтримки та/або корекції правильного мовлення.
 • Розвиток сенсорних здібностей дитини.
 • Створення сприятливої емоційної бази для успішної адаптації до школи.

Дитячий садок «Золоче» забезпечує комфортні умови для дитини, оточує його увагою, турботою, створюючи найбільш сприятливі умови для всебічного розвитку.

Як проходять заняття

У міжнародному дитячому садку «Золоче» проводяться такі види занять для дошкільнят:

 • Підготовка руки до листа.
 • Основи грамоти.
 • Англійська мова.
 • Розвиток логіки та мислення.
 • Ейдетика і мнемотехніки.
 • Основи математики.
 • Основи живопису, хореографії, музики.
 • Основи знань про навколишній світ.

Програма дошкільної освіти складається відповідно до вікових вимог чинних державних стандартів та основ білінгвальної системи освіти. Завдяки чому забезпечується всебічний розвиток дитини, при цьому не виключається індивідуальний підхід.

У комплексі із заняттями, в міжнародному дитячому садку «Золоче» пропонуються додаткові заняття, спрямовані на фізичне і творче виховання дітей з раннього віку.

Читайте також

Гелловін

Цього року Гелловін в Zoloche International School видався напрочуд яскравим та веселим! Діти та дорослі мали крутезну нагоду перетворитися на казкових чудернацьких створінь та повеселитися, ставши частиною світової спільноти. Герої улюблених казок і фільмів: бетмени, супермени, принцеси, джокери… Дефіле карнавальних костюмів, захоплюючий кіноперегляд, драйвове диско, феєричні конкурси та майстер-класи… Отже, ловіть наш фотозвіт та насололжуйтесь!

Читати далі

Дошкільна освіта

В рамках міжнародної приватної школи «Золоче» створені всі умови для повноцінного розвитку в дошкільний період.

Читати далі

Білінгвальна міжнародна школа Золоче

«Золоче» — перша білінгвальна школа в Україні, яка об'єднує традиції українського та міжнародного навчання з академічним зануренням у мовне середовище.

Читати далі

Autumn Family Festival 2019

Дорогі учні, вихованці дитячого садочка, батьки та вчителі! Раді повідомити, що вже маємо прекрасний фотозвіт з Autumn Family Festival ! Світлини просто неперевершені, на них відображено всі миттєвості теплого і щирого родинного свята!) Щиро дякуємо всім за те, що розділили радість святкування разом з нами!)))

Читати далі